Series
Ratings
20
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0