Movies
Ratings
27
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0