Movies
Ratings
408
FlowRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5