Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0