Series
Ratings
16
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0