Movies
Ratings
30
Blue StreakRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0