Series
Ratings
26
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5