Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0