Movies
Ratings
107
The TerminalRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 5.0