Series
Ratings
13
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0