Movies
Ratings
289
ChefRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
SplitRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5