Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5- EunseoRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 0.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5