Titles you rated
Heavenly ForestRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5