Movies
Ratings
390
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
MassRated ★ 4.5
Operation MincemeatRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0