Movies
Ratings
477
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0