Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0