Movies
Ratings
174
Frozen IIRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 1.5
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
VeronicaRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 1.5
The Vatican TapesRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Home without MeRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0