Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0