Movies
Ratings
390
SpectreRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw Massacre: The Next GenerationRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Don GiovanniRated ★ 5.0
Il BARBIERE DI SIVIGLIA- ROSSINIRated ★ 4.5
Mozart: The Marriage of FigaroRated ★ 5.0
Verdi MacbethRated ★ 5.0
La BohèmeRated ★ 5.0- Magic FluteRated ★ 5.0
- AidaRated ★ 5.0
CarmenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Love FictionRated ★ 0.5