Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Black MassRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0