Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
DamageRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 5.0
The Color of MoneyRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0