Titles you rated
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 1.5
Love Strikes!Rated ★ 4.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
Be with YouRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5- Honey and CloverRated ★ 1.5
A Song to the SunRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 3.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 2.5
Bluebird's HouseRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.5