Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
My♡PuppyRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0