Series
Ratings
133
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0