Series
Ratings
20
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.0
FringeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 1.0- FamilyRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5