Titles you rated
Life of BrianRated ★ 3.5
Small SoldiersRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 2.5
EraserRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
The ForeignerRated ★ 2.5
MosulRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0
DevotionRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5