Series
Ratings
101
Attack on TitanRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
- Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 4.0
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- 레카Rated ★ 3.5
- Fighting FoodonsRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0