Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Big ManRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 3.0