Titles you rated
BrooklynRated ★ 3.5
Far from HeavenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Don't Look DownRated ★ 5.0