Movies
Ratings
19
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0