Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5