Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
The Lost BusRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
He's All ThatRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5