Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Initial D: Second StageRated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.0