Movies
Ratings
62
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0