Titles you rated
RansomedRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 3.5
DamageRated ★ 1.5
Shaun of the DeadRated ★ 1.5
JulesRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
DamselRated ★ 3.0
WingwomenRated ★ 3.0