Movies
Ratings
19
Batman BeginsRated ★ 4.5
Julia's EyesRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0