Titles you rated
- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5- Please Save My EarthRated ★ 4.0