Movies
Ratings
131
CloserRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 0.5
OnceRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0