Titles you rated
New TrialRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5