Series
Ratings
81
LostRated ★ 4.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 0.5
The King and IRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.0
Fashion 70'sRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0