Series
Ratings
23
ChernobylRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0