Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0