Movies
Ratings
258
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Flight of the PhoenixRated ★ 2.5
The Man Who LaughsRated ★ 2.5
StungRated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.5
StardustRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5