Series
Ratings
83
One Spring NightRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5