Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0