Movies
Ratings
978
FallRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 2.5- PilotRated ★ 0.5
TASTES OF HORRORRated ★ 0.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
FirefightersRated ★ 1.0
SistersRated ★ 0.5
FlukeRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 1.0
VictoryRated ★ 0.5
BarbieRated ★ 3.0
CodaRated ★ 1.5
SoulmateRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
Project SilenceRated ★ 0.5