Movies
Ratings
221
Soul SurferRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0