Titles you rated
The PianistRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0