Movies
Ratings
463
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5