Movies
Ratings
311
American PieRated ★ 2.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5
The Perfect CoupleRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 1.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Daddy Long LegsRated ★ 1.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 0.5
The ShamelessRated ★ 1.5